FNH

Dlaczego warto wybrać FNH?

Proste i Uczciwe Zasady od 2011roku

Poznaj zasady bezpiecznej współpracy w ramach naszej grupy kapitałowej.
Jasne zasady

Zasady współpracy są takie jakich sami oczekujemy od naszych partnerów. Bez kruczków prawnych i ukrytych kosztów.

Elastyczność

Dopasowujemy się do potrzeb naszych inwestorów (umożliwiamy inwestycję już od 30 tys zł) i klientów dopasowujących spłaty do specyfiki ich firm.

Partnerstwo na lata

Nasza grupa kapitałowa istnieje od 2011roku. Przez lata zbudowaliśmy strategiczną z naszymi inwestorami i klientami.

Bezpieczeństwo

Zawieramy umowy kredytowe z klientami w oparciu o nasz własny kapitał. Każda umowa jest zabezpieczona na nieruchomości klienta. Dzięki temu wszystkie zaangażowane strony są bezpieczne

Dołącz do grona firm zadowolonych ze współpracy z FNH, które cenią sobie bezpieczeństwo i transparentość w dzedzinie finansów.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jak powstał FNH?

Fundusz Nieruchomości Hipotecznych powstał z synergii kompetencji przedsiębiorców, dla których najważniejszymi wartościami są uczciwość i bezpieczeństwo.

Założyciele – Patryk Szczabel i Maciej Kubik od kilkunastu lat budowali swoje doświadczenie w branży finansowej oraz nieruchomości. Liczne projekty biznesowe, rozwiązywanie problemów, zmiany koniunkturalne oraz ciągłe dążenie do doskonałości w świadczeniu usług dla Klientów, Inwestorów i Kontrahentów – doprowadziły do jednomyślnej, wspólnej decyzji – Należało stworzyć przedsiębiorstwo, którego jakość procesów, obsługa klienta i bezpieczeństwo odwzoruje McDolnald’s w branży finansowej!

Dziś dumnie Przedstawiamy Państwu owoc naszej wieloletniej pracy. Oparty na trzech solidnych kolumnach – błękitny model biznesowy – FNH.

Opinie

Co mówią o nas Inwestorzy?

Co mówią o nas klienci?

Przystąp do nas już dziś

Zacznij Inwestować i Zarabiać

Już dziś zacznij z nami pomnażać swój majątek w sposób bezpieczny. Będziesz mieć co najmniej 3 krotne zabezpieczenie kapitału w księdze wieczystej, a co miesiąc otrzymasz część swojego kapitału i odsetki, które będziesz mógł dalej reinwestować korzystająć z procentu składanego.

Finansowanie dla Twojej Firmy

Zapewniamy elastyczne rozwiązania finansowe dla przedsiębiorców, które pomagają w realizacji biznesowych celów. Dowiedz się, jak możemy wspierać Twój rozwój.

Nota prawna

Nie handlujemy udziałami spółki Fundusz Nieruchomosci Hipotecznych, i nie proponujemy sprzedaży udziałów. Nie przyjmujemy pożyczek, i środków pieniężnych do spółki. Nie łączymy pożyczkobiorców, i inwestorów w myśl ustawy o finansowaniu społecznościowym z lipca 2022r. Nie gromadzimy kapitału celem obciążania go ryzykiem w myśl przepisów art. 171 Prawa Bankowego. Mamy bardzo dużo swoich klientów na kredyty dla przedsiębiorców, oraz swój kapitał (nasz współnik ma wysokie kapitały własne – tzw. Equity). Inwestor może jedynie odkupić nasze aktywa (poprzez cesję – art. 509 K.C) – czyli taką umowę kredytową zabezpieczoną hipotecznie, i zarabiać na ratach, które płacą klienci. W ramach oferowanych usług świadczymy jedynie usługę doradztwa transakcyjnego, które to usługi świadczy tzw. Wielka czwórka. Nie zajmujemy się doradztwem inwestycyjnym. Oferta z niniejszej strony nie jest kierowana do konsumentów.