FNH

Rozwiązania finansowe dostosowane do potrzeb Twojej firmy

Jesteśmy jednym z nielicznych podmiotów na pozabankowym, polskim rynku finansowym, który oferuje partnerskie, rynkowe zasady wsółpracy. Finansowe wsparcie przedsiębiorców i wzmacnianie polskiej gospodarki to nasz cel numer jeden!

* w przypadku poszukiwania finansowania dla osoby prywatnej, zachęcamy do kontaktu z naszym partnerem z4.money

Dlaczego FNH?

Twoje potrzeby, nasze priorytety

Oferujemy dostosowane rozwiązania finansowe, które skutecznie wspierają rozwój Twojej firmy.

Partnerskie warunki

Indywidualnie dopasowujemy warunki finansowania do specyfiki twojej działalności.

Gwarancja bezpieczeństwa

Nasi wieloletni klienci cieszą się solidnym wsparciem finansowym. Udzielamy kredytów przedsiębiorcom posiadającym nieruchomość mogącą stanowić zabezpieczenie spłaty kredytu. Nie dokonujemy przewłaszczeń ani zastawów. Zależy nam na sukcesie i realizacji celów naszych Klientów.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i technologii, aby przyspieszyć swoje cele biznesowe.

Twoje korzyści

Dlaczego warto wybrać nasze finansowanie?

Nasze rozwiązania finansowe są skrojone na miarę Twoich biznesowych potrzeb, zapewniając elastyczność i wsparcie w każdym etapie współpracy.

Wybierając nas, zyskujesz nie tylko finansowanie, ale partnera, który pomoże Twojej firmie rosnąć i osiągać założone cele.
Wzrost

Skup się na rozwoju swojego biznesu dzięki naszym rozwiązaniom finansowym.

Szybkość

Czas to pieniądz – nasz uproszczony proces decyzyjny działa sprawnie i efektywnie, abyś nie musiał miesiącami czekać na decyzję.

Bezpieczeństwo

Wszystkie umowy kredytowe poświadczone są notarialnie, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa

Gwarancja

Jesteśmy zobowiązani do budowania trwałych relacji z naszymi klientami, wspierając ich podczas całego procesu finansowania.

Szybki Start

Prosty dostęp do finansowania

Nasz proces wnioskowania o kredyt został przemyślany i zaprojektowany, tak by w swojej prostocie dać Klientowi to co najważniejsze – finansowanie.

Jak to działa?

Prosty proces w 5 krokach do Twojego sukcesu finansowego.

Zgłoszenie

Wypełnij formularz, a nasz Specjalista skontaktuje się z Tobą, by omówić szczegóły finansowania

Analiza

Skrupulatnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i możliwości, aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie.

Oferta

Otrzymasz spersonalizowaną ofertę do sprawdzenia i akceptacji.

Umowa

Spotkanie z Naszym Specjalistą oraz notarialne zawarcie umowy kredytowej

Finalizacja

Wypłata środków na wskazany rachunek bankowy w przeciągu 7 dni roboczych.

Gotowy? Zaczynamy

Zainwestuj w rozwój swojej firmy

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych dostosowanych rozwiązaniach finansowych, które pomogą Ci sprawnie osiągnąć cele biznesowe.

Indywidualne podejście

Działamy z ludźmi i dla ludzi. Dla nas liczy się twoje zadowolenie, a w współpraca odbywa się na partnerskich zasadach. Banki widzą jedynie liczby, my widzimy człowieka, jego biznes i potrzeby.

Wsparcie specjalistów

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Zawsze dostępni, by odpowiedzieć na Twoje pytania i zapewnić niezbędne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Sprawna realizacja

Dzięki efektywnym procesom decyzyjnym, szybko uzyskasz potrzebne środki finansowe, co pozwoli Ci skupić się na prowadzeniu biznesu.

Transparentność

Działamy na zasadzie pełnej przejrzystości. U nas nie ma ukrytych opłat, ani skomplikowanych umów.

Opinie

Co mówią o nas klienci?

FAQ

Najczęstsze pytania

Wymagamy podstawowych informacji oraz dokumentów finansowych firmy, między innymi sprawozdanie finansowe oraz dokumenty potwierdzające tożsamość właściciela. Dodatkowo poprosimy Cię o dane nieruchomości, która stanowić będzie zabezpieczenie kredytu.

Cały proces trwa od 7 do 14 dni, w zależności tego, jak sprawnie przekazane zostaną nam wszelkie niezbędne informacje i dokumenty.

Oferujemy finansowanie od minimalnej kwoty 30 000 zł do maksymalnej kwoty 500 000 zł.

Tak, twoje finansowanie może zostać spłacone w każdym dowolnym momencie.

Tak, twoje finansowanie może zostać spłacone w każdym dowolnym momencie trwania umowy.

Nie mamy wymogu wskazującego na minimalny czas prowadzenia działalności.

Warunki oraz oprocentowanie ustalane jest indywidualnie na podstawie oceny zdolności Klienta, wysokości oraz okresu kredytowania.

Niestety nie, ze względów bezpieczeństwa nie finansujemy celów deweloperskich oraz flipów.

Jedyną, na ten moment formą zabezpieczenia praktykowaną przez FNH jest wpis na hipotece w księdze wieczystej. Nie musisz być jednak właścicielem nieruchomości. Może ona należeć do innej osoby, która wyrazi na niego zgodę w celach poręczenia.

Oczywiście, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem doradców, który pomoże Ci przygotować wszystkie potrzebne dokumenty i odpowie na dodatkowe pytania.

Nota prawna

Nie handlujemy udziałami spółki Fundusz Nieruchomosci Hipotecznych, i nie proponujemy sprzedaży udziałów. Nie przyjmujemy pożyczek, i środków pieniężnych do spółki. Nie łączymy pożyczkobiorców, i inwestorów w myśl ustawy o finansowaniu społecznościowym z lipca 2022r. Nie gromadzimy kapitału celem obciążania go ryzykiem w myśl przepisów art. 171 Prawa Bankowego. Mamy bardzo dużo swoich klientów na kredyty dla przedsiębiorców, oraz swój kapitał (nasz współnik ma wysokie kapitały własne – tzw. Equity). Inwestor może jedynie odkupić nasze aktywa (poprzez cesję – art. 509 K.C) – czyli taką umowę kredytową zabezpieczoną hipotecznie, i zarabiać na ratach, które płacą klienci. W ramach oferowanych usług świadczymy jedynie usługę doradztwa transakcyjnego, które to usługi świadczy tzw. Wielka czwórka. Nie zajmujemy się doradztwem inwestycyjnym. Oferta z niniejszej strony nie jest kierowana do konsumentów.